אירה היקרה והנפלאה,                                                                                     4.2.2015

 

 

לא ממש יודעת איך להתחיל ובמה לסיים וכיצד לתאר את הדרך שעברנו יחד מיום שהזמנו אותך לכתוב ולהכין עבורנו ספר לזכרה של אחותי אורלי, ז"ל, וסיימנו בהכנת ערב זיכרונות בהנחייתך, דבר שכלל לא היה בחשבון בתחילה.

פגשנו בך בעודנו כואבים את הכאב המר הזה, בעודנו מוצפים בתוכנו ולא האמנו כי נוכל לספר ולדבר על כך, יתרה מכך לשתף את "הסופרת" (כך קראנו לך לפני שפגשנו אותך) שאינה מכירה את אורלי, האבידה הגדולה שלנו.

ואז הופעת, מתוקה להפליא, מכילה, מכוונת, תומכת ובעיקר: מקצועית ומכוונת מטרה.

אט אט התקדמנו עם כתיבת ספר הזיכרונות, איסוף המידע, הראיונות, עבדת בצורת מעגלים של אנשים להם מכנה משותף: משפחה גרעינית, משפחה אישית, חברים/חברות, בוגרים, דבר שהוכיח עצמו כיעיל ונפלא.

קצרה היריעה מלהכיל את שלל התגובות שאנו מקבלים על הספר. יש בו הכל וכל מכל ואם לא הבחנת – יש בו גם הרבה ממך, מנשמתך ועל כך אנו מודים לך בעיקר.

משהסתיימה העבודה על הספר החלטנו לקיים ערב זיכרונות לזכרה של אחותי ובו חשבנו לחשוף את הספר. התייעצות קלה עמך גרמה לנו לבקש ממך להכין ולערוך את הערב.

היה זה אחד הערבים המרגשים בחיי!!

הוא הוכן בצורה מקצועית ביותר, מרגשת ביותר, הונחה על ידך באופן מקצועי ומושלם, ידעת לתת מקום לרגש, מקום להומור והרבה מאוד מקום לזכור את אחותי הנפלאה מכל רבדי האישיות הייחודית שהייתה לה.

אירה יקרה, לתאר את מקצועיותך זאת אינה בעיה, יעידו עליה כל התוצרים שלך. אבל דרכם לא יהיה ניתן לחוות את הדרך עמה יעבור איתך כל לקוח שיזמין אותך. וזאת בדיוק הסיבה שאני כותבת לך.

אני מודה לך מעומק הלב על מה ועל מי שאת, על הזיכרונות הנפלאים שתועדו בזכותך בספר נהדר ובערב מופלא שהכנת והנחית עבורנו.

שמרי על קשר, את כבר חלק מאיתנו 🙂

 

באהבה ובהערכה

חגית עובד כהן