ערב חיים שכאלה

סבא היקר בן 80?  סבתא חוגגת 90?

יום הולדת עגול ומיוחד? חתונת הכסף להורים?

פורשים לגמלאות?… 

מתכננים אירוע השקה לספר שכתבתם?…  

מה עושים לכבוד המאורע המיוחד? איך נערכים? את מי מזמינים? ומה עם הכיבוד? והתוכן? שנעשה זאת כמסיבת הפתעה או שנגלה?… שאלות רבות עולות לקראת האירועים המרגשים האלה. אני כאן כדי לעזור לכם לתכנן, להתכונן, לעשות סדר בדברים, לבחור, ליצור, להפיק – הכל כדי להגיע למטרה: הפקת ערב אישי ומיוחד, בנוסח "חיים שכאלה", ערב הוקרה שכולו מוקדש לבעל/ת החגיגה, ערב בלתי נשכח. את הערב הזה נתפור יחד, בדיוק למידתכם, בהתאם לתקציב שלכם ולאופי המשפחה והמוזמנים, והכי חשוב – שיתאים לבעל/ת השמחה.

אלו אירועים שמהם עולה ניחוח של נוסטלגיה, לצד הוקרה, הערכה וכבוד לבעל/ת השמחה. זהו לא עוד ערב שמבוסס רק על אוכל ו"מינגלינג", אלא אירוע מכובד, שאליו ניצוק משמעות ותוכן, ואותו אנחה באופן אישי ואינטימי, לאחר תהליך עבודה אישי וצמוד עם המשפחה.

 

על מנת שהערב יצליח, כדאי להתכונן כראוי מבחינת ההפקה, התחקיר והתוכן, כחודשיים שלושה-מראש. בערב כזה, אשר אותו אני מנחה בצורה מקצועית, אישית ומרגשת, נזמין אורחים מיוחדים לבמה, להעלות זיכרונות, לשתף בחוויות ילדות ונעורים, להיזכר בימי הצבא ובעבודה, וגם לברך (אך נימנע מנאומים…). נקרין מצגת או סרטון, ואולי אפילו סרט תיעודי מושקע במיוחד. נשתף את הנכדים בקטעי שירה וברכות, ועוד רעיונות והפתעות שילוו את האירוע – הכל בהתאם לרצון, למקום ולתקציב. אני מבטיחה לכם ערב בלתי נשכח, שאותו כמובן נתעד בצילום וידאו וסטילס, על מנת לשמר את הרגעים החד פעמיים הללו.

צרו איתי קשר ויחד נתכנן את אירוע השנה!